Köprülü Belediyesi Kamu Personeli Alımı- En Az İlkokul Mezunu-Mayıs 2019

Köprülü Belediyesi kendi bünyesinde toplam 6 kişi kamu işçisi alımı yapıyor. Daimim kamu personeli alımının detayları ise haberimizde yer alıyor.

54086
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR tarafından 23 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Ardahan iline bağlı Köprülü Belediyesi 6 kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Başvurular ne zaman? Başvurularda aranılan nitelikler neler? Detaylar haberimizde yer alıyor.

2 Kişi Büro İşçisi olarak işe alınacak.

Kamu personeli alımı kapsamında büro işçisi pozisyonuna başvuracak adayların mezuniyet durumunun en az ilkokul en fazla lise mezunu olması yeterli olacak. Adaylardan ayrıca B sınıfı ehliyet ve beş yıl deneyim şartı yer alıyor.

2 kişi Kepçe Operatörü pozisyonunda işe alınıyor.

Kamu personeli alımında kepçe operatörü olarak işe başvuracak adaylarda G sınıfı ehliyet ve 5 yıl deneyim şartı yer alıyor.

2 Kişi Şoför-Yük Taşıma olarak işe alınacak.

Kamu işçisi alımında Şoför-Yük Taşıma olarak işe başvuracak adaylarda E sınıfı ehliyet ve 8 yıl deneyim şartı yer alıyor.  Aynı zamanda bu pozisyon için adaylardan Psikoteknik Belgesi ve SRC2 Belgesi isteniyor.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler. Başvurular 27 Mayıs 2019 tarihinde son bulacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!