KOSGEB 48 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü

KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) 48 kamu personeli alımı başvuruları bugün sona eriyor. KOSGEB tarafından 40 KOBİ Uzman Yardımcısı ile 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

featured

KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) 48 kamu personeli alımı başvuruları bugün sona eriyor. KOSGEB tarafından 40 KOBİ Uzman Yardımcısı ile 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı ilan edilmişti. Her iki alımı için de başvuru süresi 8 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek. KOSGEB’in 48 memur alımı ile ilgili başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

KOSGEB 40 KOBİ Uzman Yardımcısı alımına başvuru yapabilmek için; Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat veya İşletme Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye veya Kamu Yönetimi bölümlerinin mezun olmak, 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSSP24 puan türünden en az 70 puan almış olmak gerekiyor.

KOSGEB 8 Sözleşmeli Bilişim Personeli alımına başvuru yapabilmek için; Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve alanında tecrübe sahibi olmak şartı bulunuyor.

Ayrıca, T.C. Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak gerekiyor. KOSGEB 40 kamu personeli alımı ilan metni için TIKLAYINIZ. KOSGEB 8 sözleşmeli personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KOSGEB 48 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!