1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. KPSS 2014-2 İle MEB Merkez Teşkilatına Atanan Personellere Tebligat Gönderildi
KPSS 2014-2 İle MEB Merkez Teşkilatına Atanan Personellere Tebligat Gönderildi

KPSS 2014-2 İle MEB Merkez Teşkilatına Atanan Personellere Tebligat Gönderildi

KPSS 2014-2 İle Merkez Teşkilatına Atanan Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatına Atanan Aday Personel görevlerine Başlayacak.İşte Atama Listesi

A+A-

Kpss-2014/2 İle MEB’e Atananlar Göreve Başlıyor

Kpss 2014/2 yerleştirmeleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatına Yerleşen Aday Personelin birimlere atamaları gerçekleşti. Aday personellerden kimin hangi Unvanlar nereye atandığını aşaıda bulunan listemizden öğrenebilirsiniz.

MEB 30 Aralık 2014 tarihinde yayımladığı duyuruda; KPSS 2014-2 kapsamında Merkez Teşkilatına atanan MEB Personelinin Atama Listesini yayımlarken tebligatlarına adayların ev adresine postalandığı belirtildi. Duyuruda Ankara olan personelin tebligat eline ulaştıktan en geç bir gün sonra; Ankara dışı olan personelin en geç on beş (15) gün içerisinde göreve başlaması gerektiği belirtildi.

Aday personeller Tebligatlarının eline ulaşmasını beklemeden listede belirtilen görev yerlerine başlayabilecekler.

KPSS 2014-2 MEB Personelinin Atama Listesi

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.