1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KPSS 2014/2 İle TKHK Yerleşenlerden İstenilen Belgeler
KPSS 2014/2 İle TKHK Yerleşenlerden İstenilen Belgeler

KPSS 2014/2 İle TKHK Yerleşenlerden İstenilen Belgeler

KPSS 2014/2 yerleştirme sonuçlarına göre Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) kadrolarına yerleştirmesi yapılanlardan atamaya esas olmak üzere istenen belgeler ve duyuru metni....

A+A-

KPSS 2014/2 yerleştirme sonucu Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu kadrolarına yerleşen adaylardan atanmalarına esas teşkil etmek üzere istenilen belgeler ile ilgili ilan metni, KPSS 2014/2 yerleştirme sonucu Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu kadrolarına yerleşen adayların atanmalarına esas teşkil eden belgelerin teslimi ile ilgili Genel Sekreterliklerce uygulanması gereken hususlar ve gerekli formlar aşağıdadır.

TKHK kadrolarına yerleşen adaylar ağaşıda istenen aşağıdaki belgelerle birlikte ikamet ettği ilin Kamu Hastane Birliği Sekreterliğine 12 Aralık 2014 tarihine kadar şahsen başvurmaları gerekmektedir.TKHK,Posta,kargo ve kurye ile teslimatlar kabuledilmeyeceğini duyurdu.


İlan Metni

Genel Sekreterliklerce Uygulanması Gereken Hususlar

Başvuru Formu

Mal Bildirim Beyannamesi

YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS 2014/2 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Büyük ve En Küçük Puanlara erişimde okuyucularımıza kolaylık sağlayacak www.mytercihrobotu.com web sayfamızdan hangi bölüm branş için sorgulama yaptığınızda En Büyük ve En Küçük Puanlara ulaşabileceksiniz.

KPSS 2014/2 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Büyük ve En Küçük Puanlar için TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.