1. HABERLER

 2. MEB PERSONEL

 3. KPSS 2014/2 MEB'e Yerleştirilen Adayların Başvuruları Bugün Başladı
KPSS 2014/2 MEB'e Yerleştirilen Adayların Başvuruları Bugün Başladı

KPSS 2014/2 MEB'e Yerleştirilen Adayların Başvuruları Bugün Başladı

KPSS 2014/2 MEB'e Yerleştirilen Adayların Başvuruları Bugün Başladı. Gerekli evrak ve Belgeler Neler?

A+A-

Milli Eğitim bakanlığı MEB 3 Aralık 2014 tarihinde yayımladığı duyuru ile Kpss 2014/2 Yerleştirmelerinde MEB Merkez Teşkilatı Kadrolarına Yerleştirilen adayların başvurularını nasıl yapacaklarına dair duyuru yayımladı.

MEB tarafından yayımlanan duyuru ile KPSS 2014/2 Yerleştirmeleri kapsamında MEB Merkez Teşkilatı Kadrolarına Yerleştirilen adayların 4 Aralık 2014 tarihi ile 12 Aralık 2014 tarihleri arasında Atama Başvuru Formunun imzalanarak gerekli belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerektiğini duyurdu.

MEB Gerekli Belgeleri ise;

 1. Öğrenim durumlarını gösterir belgenin aslı ve başvuru sırasında Bakanlıkça onaylanmak üzere örneği veya noter tasdikli örneği.(Mezun olabilecek durumda iken sınav ve yerleştirmeye başvuru imkanı sağlanan adayların atamalarının yapılabilmesi için, yerleştirme işleminin son başvuru tarihi olan 26/11/2014 tarihi itibariyle sınav başvurusunda beyan ettiği eğitim kurumundan mezun olunması gerekmektedir.)
 2. Lise diplomasının aslı başvuru sırasında Bakanlıkça onaylanmak üzere örneği veya noter tasdikli örneği
 3. Varsa lisans, yüksek lisans, doktora diploması ve başvuru sırasında Bakanlıkça onaylanmak üzere örneği veya noter tasdikli örneği
 4. Atama Başvuru Formu, (Ekte yer alan formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.)
 5. KPSS sonuç belgesi
 6. 3 adet vesikalık fotoğraf (Erkek adaylar için kravatlı)
 7. Nüfus cüzdanı fotokopisi                      
 8. Mal bildirim beyannamesi
 9. Hizmet cetveli. (Devlet Memuru olarak başka kurumda görev yapan veya yapmış olanlar)
 10. Özgeçmiş

 Atama Başvuru Formu için tıklayınız


 Mal Bildirim Beyannamesi

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.