1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KPSS 2014/2 Yerleştirme Tercih Robotu
KPSS 2014/2 Yerleştirme Tercih Robotu

KPSS 2014/2 Yerleştirme Tercih Robotu

2014/2 Kpss Yerleştirme Tercihlerinde sizler için hazırladığımız www.MyTercihRobotu.com yayınlandı. Yayınlanan My Tercih robotu bir çok özelliği en doğru tercihi yapmanız için bir arada sunuyoruz.

A+A-

2014/2 Kpss Yerleştirme Tercihlerinde sizler için hazırladığımız www.MyTercihRobotu.com yayınlandı. Yayınlanan 2014/2 Kpss Yerleştirme Tercih robotta bir çok özelliği en doğru tercihi yapmanız için bir arada sunuyoruz. Peki tercih robotu nasıl çalışıyor?

KPSS 2014/2 TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

Mezun olduğunuz Lisans, Önlisans ve Ortaöğretim düzeyinde bölümler seçilerek yapılacak sorgulama işlemi için “Niteliğe Göre” butonuna basarak Eğitim Düzeyi ve Mezuniyet seçildikten sonra sorgulama yaparak durumunuza uygun kadroları görebilirsiniz. Durumunuza uygun kadroları PDF ortamında görerek kaydetmek veya yazdırmak için aşağıdaki butona basarak döküm alabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz Unvanı seçerek sorgulama yapmak için “Unvana Göre” butonuna basarak Unvan seçildikten sonra sorgulama yaparak durumunuza uygun kadroları görebilirsiniz. Durumunuza uygun kadroları PDF ortamında görerek kaydetmek veya yazdırmak için aşağıdaki butona basarak döküm alabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz ili seçerek sorgulama yapmak için “Görev Yerine Göre” butonuna basarak çalışmak istediğiniz il seçildikten sonra sorgulama yaparak durumunuza uygun kadroları görebilirsiniz. Durumunuza uygun kadroları PDF ortamında görerek kaydetmek veya yazdırmak için aşağıdaki butona basarak döküm alabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz Kurum seçerek sorgulama yapmak için “Kuruma Göre” butonuna basarak çalışmak istediğiniz Kurumu seçtikten sonra sorgulama yaparak durumunuza uygun kadroları görebilirsiniz. Durumunuza uygun kadroları PDF ortamında görerek kaydetmek veya yazdırmak için aşağıdaki butona basarak döküm alabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz yeri Kadro Kodundan sorgulamak için “Koda Göre” butonuna basarak çalışmak istediğiniz Kadro Kodunu yazdıktan sonra sorgulama yaparak durumunuza uygun kadroları görebilirsiniz. Durumunuza uygun kadroları PDF ortamında görerek kaydetmek veya yazdırmak için aşağıdaki butona basarak döküm alabilirsiniz.

En Doğru Tercihin Adresi  www.MyTercihRobotu.com

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.