KPSS 2016 lisans sınavı sonuçlarını forumda tartışıyoruz

KPSS 2016 lisans sınavı sonuçları beklediğiniz gibi mi, puanınızın az olduğunu düşünüyor musunuz? O halde bu konuyu hep birlikte tartışma konusu yapalım.

23174
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÖSYM tarafından bugün KPSS 2016 lisans sınavı sonuçları açıklandı. Ancak 2 sorunun iptal edilmesi, adayların beklediği puanı görememesi ve de bazı adayların cevaplarının sisteme yansımadığının iddiaları güne damgasını vurdu.

Bilindiği üzere 14 Temmuz 2016 yani bu gün saat 16.30 saatinde ÖSYM, 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan KPSS 2016 Genel Kültür- Genel Yetenek ve eğitim bilimleri ve 29 Mayıs 2016 tarihinde yapılan alan bilgisi sınavı sonuçlarını açıkladı. Sonuçlar ÖSYM sınav sonuç sorgulama sayfasından yayınlandı.

Ancak KPSS lisans sorularından 2 sorunun iptali ve sonuçların adayların beklentilerini karşılaması tartışmaları damgasını vurdu. MyMemur.Com.Tr olarak bizde forum sayfamızda sizlerle KPSS 2016 lisans sınavı sonuçlarını tartışmayı uygun bulduk. Sınav puanınızı da bizlerle paylaşabilirsiniz. KPSS 2016 lisans sınavı sonuçlarını forumumuzda tartışmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!