1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KPSS 2016/2 ile Türkiye İstatistik Kurumu atama duyurusu
KPSS 2016/2 ile Türkiye İstatistik Kurumu atama duyurusu

KPSS 2016/2 ile Türkiye İstatistik Kurumu atama duyurusu

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından KPSS-2016/2 yerleştirme sonuçları ile TÜİK merkez ve taşra teşkilatı kadrolarına yerleştirilen memur adayları için duyuru yaptı. Memur adaylarından istenen belgeler yayınlandı.

A+A-

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından KPSS-2016/2 yerleştirme sonuçları ile TÜİK merkez ve taşra teşkilatı kadrolarına yerleştirilen memur adayları için duyuru yaptı. ÖSYM Başkanlığı tarafından açıklanan KPSS 2016/2 sonuçlarına göre Türkiye İstatistik Kurumuna yerleştirilen memur adaylarının göreve başlayabilmeleri için istenen belgeler yayınlandı.

2016/2 KPSS ile TÜİK kadrolarına yerleştirilen memur adayları atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için istenen belgeleri Türkiye İstatistik Kurumunun Devlet Mahallesi Necatibey Caddesi No:114 06420 Çankaya/Ankara adresindeki İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına şahsen ya da posta yolu (APS) ile ulaştırmaları gerekiyor.

TÜİK kadrolarına KPSS 2016/2 ile yerleştirilen memur adaylarından istenen belgeler; KPSS sınav sonuç belgesi, KPSS yerleştirme belgesi, öğrenim belgesi, T.C. Nüfus Cüzdanı fotokopisi, askerlik durum belgesi, 3 adet vesikalık fotoğraf, adres beyanı ve adli sicil belgesi olarak belirtildi. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosuna atanan adaylar için MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası isteniyor.

Memur adaylarının ayrıca, duyuru ile birlikte yayınlanan taahhütname belgesi, atama başvuru formu, - gizlilik taahhüt belgesi, kamu personeli etik sözleşmesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formunu doldurmaları gerekiyor. 2016/2 KPSS ile TÜİK kadrolarına yerleştirilen memur adayları için yapılan duyuruya ve gerekli belgelere ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.