1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre DSİ'ye atananlar için duyuru
KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre DSİ'ye atananlar için duyuru

KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre DSİ'ye atananlar için duyuru

Devlet Su İşleri DSİ tarafından KPSS 2016/2 ile kurumlarına atanan adaylar için bir duyuru yayınlandı. KPSS 2016/2 ile atananların yapması gerekenler ve istenen belgeler duyuruda yer alıyor.

A+A-

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre atananlar hakkında duyuru yayınlandı. Duyuruda KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre ÖSYM tarafından Devlet Su İşlerine (DSİ) ataması yapılanların bu aşamadan sonra yapması gerekenler hakkında bilgi veriliyor. DSİ'ye atanan adayların yapması gerekenler ve istenen belgelerle ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

DSİ internet adresinde yayınlanan duyuruya göre KPSS 2016/2 ile yerleştirmesi yapılan adayların öncelikle güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formundan 4 kopya edinmeleri gerekiyor. Formun örneklerine fotoğraf yapıştırılıp imza ile tarih atıldıktan sonra diğer evraklarla birlikte DSİ Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına teslim etmek gerektiği belirtiliyor. Posta yoluyla ya da şahsen yapılabilecek başvurular 20 Ocak 2017 tarihine kadar yapılabilecek.

Adaylar güvenlik soruşturması formuna ek olarak diplomanın aslı ya da onaylı örneği, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, sağlık raporu, ÖSYM sonuç belgesi ile birlikte işlemlerini gerçekleştirecekler. E-devlet üzerinden alınacak ikametgah belgesi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi de başvuru sırasında istenecek. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formuna ulaşmak için TIKLAYINIZ. DSİ'nin ilgili duyurusu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.