1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre Et ve Süt Kurumuna atananlar için duyuru
KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre Et ve Süt Kurumuna atananlar için duyuru

KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre Et ve Süt Kurumuna atananlar için duyuru

Et ve Süt Kurumu tarafından KPSS 2016/2 ile ESK'ye atanan adaylar için bir duyuru yayınlandı. KPSS 2016/2 tercihleri ile Et ve Süt Kurumuna atananların yapması gerekenler ile adaylardan istenen belgeler duyuruda bulunuyor.

A+A-

Et ve Süt Kurumu, KPSS 2016/2 tercihleriyle kurumlarına atananlar için bir duyuru yayınladı. ÖSYM tarafından açıklanan KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre Et ve Süt Kurumuna yerleştirmesi yapılan adayların yapmaları gerekenler ve adaylar istenecek olan belgelerle ilgili bilgiler duyuruda yer alıyor. Et ve Süt Kurumuna yerleştirmesi yapılan adayların sözleşmeli personel olarak atanabilmek için yapmaları gerekenler haberimizde yer alıyor.

KPSS 2016/2 merkezi atamasıyla Et ve Süt Kurumuna yerleşen adayların nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma örneği, askerlik belgesi, sağlık raporu, 8 adet fotoğraf, ÖSYM sonuç belgesi, atama başvuru ve taahhüt formu ve güvenlik soruşturması formu ile birlikte başvuru yapmaları gerekiyor. Bunlara ek olarak e-devlet üzerinden alınacak adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği ve ikametgah belgesi de adaylardan talep ediliyor.

Yukarıda belirtilen belgeleri hazırlayan adayların, belgeleri 24 Ocak 2017 tarihine kadar Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne ulaştırmaları gerekiyor. Belgeler şahsen getirilebileceği gibi postayla da gönderilebilecek. KPSS 2016/2 ile Et ve Süt Kurumuna atananlara yapılan duyuru için TIKLAYINIZ. Atama başvuru formu için TIKLAYINIZ. Güvenlik soruşturması formu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.