1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre TÜDEMSAŞ'a atananlar için duyuru
KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre TÜDEMSAŞ'a atananlar için duyuru

KPSS 2016/2 tercih sonuçlarına göre TÜDEMSAŞ'a atananlar için duyuru

TÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Makineleri A.Ş.) tarafından KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri ile kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yayınladı. Memur adaylarının işe başlayabilmeleri için istenen belgeler açıklandı.

A+A-

TÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Makineleri A.Ş.) Genel Müdürlüğü, KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri ile kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yayınladı. ÖSYM Başkanlığının 2016/2 atama sonuçlarına göre TÜDEMSAŞ kadrolarına yerleştirilen memur adaylarının işe başlayabilmeleri için istenen belgeler açıklandı.

TÜDEMSAŞ’a yerleştirilen memur adaylarının istenen belgeleri 21 Ocak 2016 tarihine kadar TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğünün Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekiyor. Bu duyuru tebligat niteliğinde olup, adaylara bu duyuru dışında herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak. Memur adayları Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu’nun bilgisayar ortamında 3 adet doldurarak, fotoğraf yapıştırıp imzalayacaklar.

KPSS 2016/2 ile TÜDEMSAŞ’a yerleştirilenlerden istenen belgeler; Yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı, diploma aslı ile birlikte fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi (2 adet), sabıka kaydı belgesi, askerlik durum belgesi, sağlık heyet raporu, 8 adet fotoğraf, ikametgah belgesi, halk bankası Sivas şubesine hesap açtırılıp alınan IBAN numarası, özgeçmiş, yabancı dil bilgisi zorunlu olan adaylardan son 5 yıl içerisindeki KPDS/YDS'de en az C seviyesinde puan aldığını gösterir sınav sonuç belgesi olarak açıklandı. KPSS ile TÜDEMSAŞ’a atananlara yapılan duyuru metni ve güvenlik soruşturması formu için TIKLAYINIZ. 

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.