KPSS 2016/6 ile Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna il içi atama tercihleri başladı

Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna KPSS 2016/6 ile yerleşen kadrolu memurlar için il içi atama kurası tercihleri başladı. İl içi tercih edilebilecek münhal kadrolar açıklandı.

27628
Daha Fazla Göster

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 2016/6 ile Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK) kadrolarına yerleşen ve evrak teslimi yapan ancak güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanan adaylardan il içi yerleştirme için tercih alınması hakkında duyuru 24 Ocak tarihinde yayınlanmıştı.

KPSS 2016/6 yerleştirmeleri sonucu kurumumuza yerleşen ve evrak teslimi yapan ancak güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanan adayların açıktan atamaları Personel Bilgi Sistemi üzerinden KPSS puanları esas alınarak kişilerin tercihleri doğrultusunda yapılacağı açıklanmıştı. Bu kapsamda başvurular alınmaya başladı ve boş il içi kadrolar da yayınlandı.

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından yayınlanan duyuru, güvenlik soruşturması ve arşiv soruşturması sonucu olumlu olan kişilerin isim listesi ve münhal kadrolara aşağıdaki bağlantılardan ayrıca ulaşabilirsiniz. Başvurular 25 Ocak 2017 Çarşamba günü itibarı ile başladı. 2 Şubat 2017 Perşembe saat 18.00’e kadar yapılabilecek. Başvurular Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılabilecek. Güvenlik ve Arşiv soruşturması sonucu olumlu adaylar için TIKLAYINIZ. Münhal kadrolar için TIKLAYINIZ. Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ. Duyuru için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2016/6 ile Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna il içi atama tercihleri başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!