KPSS 2017/1 İle Çalışma Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Çalışma Bakanlığı ÇSGB tarafından KPSS 2017/1 ile ataması yapılanlar için bir duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda KPSS 2017/1 merkezi memur atamasıyla yerleşen adaylardan istenen belgeler belirtildi.

32852
Daha Fazla Göster

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından KPSS 2017/1 ile ataması yapılanlar için bir duyuru yayınlandı. Çalışma Bakanlığının internet sitesinden yapılan duyuruda, ÖSYM tarafından açıklanan KPSS 2017/1 tercih sonuçları kapsamında bakanlığa atanmaya hak kazanan adayların memur olarak atamalarının yapılması için istenen belgeler ve başvuru şekli belirtildi.

KPSS 2017/1 tercih sonuçları uyarınca Çalışma Bakanlığına merkezi ataması yapılan adaylardan bazı belgeler isteniyor. Adayların Nüfus Cüzdanının onaylı örneği, Fotoğraflı özgeçmiş, Öğrenim belgesinin onaylı örneği, ortaöğrenim belgesi (Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanlar için), 4 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil belgesi ve beyanı, Sağlık durumu beyanı, KPSS sonuç belgesi, Mal bildirim formu, ÖSYM tercih kılavuzunda belirtilen özel şartlara uygunluk belgeleri ile Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ile müracaat etmeleri gerekiyor. Erkek adaylardan askerlik durum belgesi de isteniyor.

KPSS 2017/1 merkezi ataması yerleşen adayların Çalışma Bakanlığına memur atamasının yapılması için istenen belgelerle birlikte, 4 Ağustos 2017 saat 17:00’ye kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Belgeler Ankara’da bulunan Çalışma Bakanlığına teslim edilecek. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle Çalışma Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!