KPSS 2017/1 İle Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne Memur Atama Duyurusu

ÇAYKUR kadrolarına KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri sonuçları ile atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayınlandı. Memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.

32861
Daha Fazla Göster

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri sonuçları ile ÇAYKUR kadrolarına yerleştirilen memur adayları için duyuru yayınlandı. ÇAYKUR’un resmi internet sitesinden yapılan duyuruda ÖSYM Başkanlığı tarafından sonuçları açıklanan KPSS 2017/1 ile ÇAYKUR kadrolarına yerleştirilen memur adaylarının atamalarının yapılabilmesi için istenen belgelere de yer verildi.

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri sonuçları ile ÇAYKUR kadrolarına atanmaya hak kazanan memur adaylarından istenen belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya geçici mezuniyet belgesi, askerlik durumunu gösterir belge. 6 adet fotoğraf, atama dilekçesi, KPSS sonuç belgesi internet çıktısı, özgeçmiş, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formu, kamu görevlileri etik sözleşmesi,  mal bildirimi formu, personel beyan formu olarak ilan edildi.

2017/1 KPSS sonucuna göre yerleştirilen memur adaylarının istenen evrakları 14 Ağustos 2017 tarihine kadar Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Müftü Mah. Menderes Bulvarı 53080 Rize adresine posta yolu ile göndermeleri gerekiyor. ÇAYKUR kadrolarına KPSS 2017/1 ile yerleştirilen memur adayları için yayınlanan duyuruya ve gerekli belgelere ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!