KPSS 2017/1 İle DHMİ’ye Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğüne KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri sonuçlarına göre atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayınlandı. Memur adaylarından istenen belgeler neler?

32826
Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri sonuçlarına göre Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğüne atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yapıldı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü DHMİ tarafından yapılan duyuruda, memur adaylarından istenilen belgeler ve teslim edecekleri tarihler de belirtildi.

DHMİ kadrolarına KPSS 2017/1 ile yerleşen memur adaylarının istenen belgeleri unvanlarının karşısında yazan tarihte şahsen teslim etmek üzere DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı Konya Yolu üzeri No: 32  Etiler/Ankara adresine saat 09:00’da hazır bulunmaları gerekiyor. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacak olup, belirtilen sürede evraklarını teslim etmeyenlerin atamaları yapılmayacak.

KPSS 2017/1 ile DHMİ’ye yerleşen memur adaylarından istenen belgeler; Kimlik fotokopisi, KPSS yerleştirme belgesi internet çıktısı, mezuniyet belgesinin fotokopisi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, mal bildirim formu, banka promosyonu alıp almadığına dair beyanı, 12 adet vesikalık fotoğraf, 3 adet güvenlik ve arşiv araştırması formu  olarak açıklandı.

DHMİ’nin bazı kadrolarına yerleşen adaylardan ehliyet fotokopisi, KPDS/YDS sınav sonuç belgesi, sağlık kurulu raporu, oracle veri taban yönetim sistemlerini bildiğini gösterir belge isteniyor. DHMİ kadrolarına KPSS 2017/1 ile yerleşen memur adaylar için yayınlanan duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!