KPSS 2017/1 İle Kalkınma Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Kalkınma Bakanlığı tarafından KPSS 2017/1 ile ataması yapılanlar için bir duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda KPSS 2017/1 merkezi memur atamasıyla yerleşen adaylardan istenen belgeler belirtildi.

32867
Daha Fazla Göster

Kalkınma Bakanlığı tarafından KPSS 2017/1 ile ataması yapılanlar için duyuru yayınlandı. Kalkınma Bakanlığının resmi internet sitesinde yayınlanan duyuruda, ÖSYM tarafından açıklanan KPSS 2017/1 tercih sonuçları ile Kalkınma Bakanlığına atanmaya hak kazanan adayların memur atamalarının yapılabilmesi için istenen belgeler ve başvuru yeri belirtildi.

KPSS 2017/1 tercih sonuçları uyarınca Kalkınma Bakanlığına merkezi ataması yapılan adaylardan bazı belgeler isteniyor. Adayların KPSS sonuç belgesi, nüfus cüzdanı, öğrenim belgesi, görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmadığını belirtir sağlık beyanı, adli sicil beyanı, özgeçmiş, askerlik durum belgesi, 8 adet vesikalık fotoğraf, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, iş talep formu ve mal bildirim formu ile müracaat etmeleri gerekiyor.

KPSS 2017/1 merkezi ataması ile yerleşen adayların Kalkınma Bakanlığına memur atamasının yapılması için istenen belgelerle birlikte, 4 Ağustos 2017 tarihine kadar Kalkınma Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerektiği belirtiliyor. Posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle Kalkınma Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!