KPSS 2017/1 İle KGM’ye Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Karayolları Genel Müdürlüğü KGM tarafından KPSS 2017/1 ile ataması yapılanlar için bir duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda KPSS 2017/1 merkezi memur atamasıyla yerleşen adaylardan istenen belgeler belirtildi.

32830
Daha Fazla Göster

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) tarafından KPSS 2017/1 ile ataması yapılan adaylar hakkında bir duyuru yayınlandı. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından internet sitesinden yayınlanan duyuruda, ÖSYM tarafından açıklanan KPSS 2017/1 merkezi memur ataması kapsamında Karayollarına atanmaya hak kazanan adayların memur olarak atamalarının yapılması için istenen belgeler ile formlar belirtildi.

KPSS 2017/1 tercih sonuçları uyarınca Karayolları Genel Müdürlüğüne açıktan ataması yapılan adaylardan bazı belgeler isteniyor. Adayların ilk atama başvuru formu, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, öğrenim belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, ösym yerleştirme belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil belgesi, 6 adet fotoğraf, sağlık kurulu raporu, yerleştirilen kadro için tercih kılavuzunda belirtilen niteliklere ilişkin belgeler ve varsa diğer belgelerle birlikte müracaat etmeleri gerekiyor.

KPSS 2017/1 merkezi ataması yerleşen adayların Karayolları Genel Müdürlüğüne memur atamasının yapılması için istenen belgelerle birlikte, tebliğ tarihinden itibaren 4 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Belgeler Ankara’da bulunan Karayolları Genel Müdürlüğüne teslim edilecek. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ. İlk atama başvuru formu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle KGM’ye Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!