KPSS 2017/1 İle Kültür ve Turizm Bakanlığına Memur Atama Duyurusu

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme sonuçlarına göre Kültür ve Turizm Bakanlığına atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayımlandı. Memur adayları için atanmaya esas belgeler ve yapılacak işlemler açıklandı.

33034
Daha Fazla Göster

ÖSYM Başkanlığınca açıklanan KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme sonuçlarına göre Kültür ve Turizm Bakanlığının taşra teşkilatı kadrolarına atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayımlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada memur adaylarının atama işlemlerinin tamamlanması için gereken belgelere de ye verildi. Adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacağı önemle vurgulandı.

Kültür Bakanlığına atanmaya hak kazanan memur adaylarının istenen belgeleri 9 Ağustos 2017 tarihi mesai bitimine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 50 Balgat Çankaya Ankara adresine şahsen, yakınları vasıtası ile ya da posta yolu ile teslim etmeleri gerekiyor.

KPSS 2017/1 ile Kültür ve Turizm Bakanlığına yerleşen memur adaylarından istenen belgeler; KPSS sonuç belgesi, ÖSYM yerleştirme sonuç belgesi, mezuniyet belgesi, nüfus cüzdanının onaylı örneği, yerleşim yeri belgesi, sağlık raporu, adli sicil belgesi, askerlik durum belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf ve form dilekçe olarak belirtildi.

Güvenli soruşturması ve arşiv araştırmasına ilişkin formu (3 nüsha), mal bildirimi, form dilekçe gibi duyuruda belirtilen belgeler ise bilgisayar ortamında doldurulup adaylar tarafından imzalanarak teslim edilecek. Bu belgeleri istenen sürede teslim etmeyen ya da aranan şartları taşımadığı tespit edilen memur adaylarının atamaları yapılmayacak. KPSS 2017/1 ile Kültür ve Turizm Bakanlığına yerleşen memur adayları için yayınlanan duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle Kültür ve Turizm Bakanlığına Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!