KPSS 2017/1 İle MKEK’e Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumuna KPSS 2017/1 merkezi yerleştirmeleri sonuçlarına göre atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayınlandı. Memur adaylarından istenen belgeler neler?

32831
Daha Fazla Göster

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından KPSS 2017/1 ile yerleştirmesi yapılan memur adayları için atama duyurusu yayımlandı. 2017/1 KPSS yerleştirme işlemleri kapsamında MKEK merkez veya taşra teşkilatları kadrolarına yerleştirilen adayların adreslerine tebligat gönderilerek, ne gibi belgeler istendiği ve hangi sürede teslim edilmesi gerektiği bildirilecek.

KPSS 2017/1 sonuçları ile MKEK kadrolarına atanmaya hak kazanan memur adaylarının istenen belgeleri 11 Ağustos 2017 tarihine kadar Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Tandoğan/Ankara adresine şahsen teslim etmeleri gerekiyor. Adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu da eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmaları isteniyor.

MKEK tarafından KPSS 2017/1 kapsamında yerleşen adaylardan istenen belgeler; Nüfus cüzdanı aslı ve bir fotokopisi, diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği. 10 adet fotoğraf, son altı ay içinde alınmış adli sicil belgesi aslı ve bir fotokopisi, son altı ay içinde alınmış askerlik durum belgesi.

KPSS sonuç belgesi, yerleştirildiğine ilişkin internet çıktısı, hakkında bilgi verebilecek 3 kişinin ad soyad ve adres bilgileri, Sigortalı hizmeti bulunanlar için sigorta sicil numarasını belirtir belge olarak belirtildi. MKEK, KPSS 2017/1 memur atama duyurusu ve istenen belgeler için TIKLAYINIZ.    

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle MKEK’e Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!