KPSS 2017/1 İle Sosyal Güvenlik Kurumuna Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK tarafından KPSS 2017/1 tercihleriyle kadrolarına atanan memur adayları için bir duyuru yayınladı. KPSS 2017/1 yerleştirme sonuçlarına göre SGK'ya atananlardan istenen belgeler açıklandı.

32938
Daha Fazla Göster

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK tarafından KPSS 2017/1 tercihleriyle kadrolarına atanan memur adayları için bir duyuru yayınladı. KPSS 2017/1 yerleştirme sonuçlarına göre Sosyal Güvenlik Kurumu teşkilatının boş kadrolarına yerleştirilen adayların, aşağıdaki belgeleri en geç 7 Ağustos 2017 tarihine kadar teslim etmeleri gerekiyor.

SGK kadrolarına KPSS 2017/1 ile yerleştirilen memur adaylarından istenen belgeler; Nüfus Cüzdanı fotokopisi (2 adet), mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, KPSS atama başvuru formu, 4 adet vesikalık fotoğraf, askerlik durumu, mal bildirim formu, kamu görevlileri etik sözleşmesi.

ÖSYM yerleştirme sonuç belgesi, adli sicil belgesi (2 adet), güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (3 adet) olarak ilan edildi. Ayrıca, Avukat olarak yerleştirilenlerin Avukatlık Ruhsatı Belgesinin aslı veya noter onaylı ya da aslı gösterilmek kaydıyla SGK İl Müdürlükleri yetkili personelince tasdik edilmiş örneği isteniyor.

Adaylar hazırlayacakları belgeleri Ziya Bey Cad. No: 6 Kat:5 PK. 06520 Balgat/Ankara adresinde bulunan SGK İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 522 veya 524 nolu odalara elden veya posta ile teslim edebilecekler. KPSS 2017/1 ile SGK kadrolarına yerleştirilen memur adayları için yayımlanan duyuru ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle Sosyal Güvenlik Kurumuna Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!