KPSS 2017/1 İle Tapu Kadastroya Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2017/1 ile kadrolarına yerleştirmesi yapılan memur adayları için atama duyurusu yayımlandı. KPSS 2017/1 kapsamında TKGM’ne yerleşen memur adayları için atanmaya esas belgeler ve yapılacak işlemler açıklandı

32832
Daha Fazla Göster

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2017/1 ile kadrolarına yerleştirmesi yapılan memur adayları için atama duyurusu yayımlandı. KPSS 2017/1 kapsamında TKGM’ne yerleşen memur adayları için atanmaya esas belgeler ve yapılacak işlemler açıklandı.

2017/1 KPSS yerleştirme ÖSYM’ce Tapu ve Kadastro kadrolarına yerleşen adaylar atamalarının yapılabilmesi için aşağıda istenilen belgeleri tamamlayarak 24 Temmuz ile 8 Ağustos 2017 tarihleri arasında Saat 17:00’ye kadar Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına Dikmen Cad. No:14 Bakanlıklar/Ankara adresine şahsen teslim etmeleri gerekiyor.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü atamaya esas istenen belgeler; Nüfus cüzdanı aslı ve 1 adet fotokopisi, yerleştirme sonuç belgesi, diploma aslı ve 2 adet fotokopisi, adli sicil kaydı belgesi, 4 adet fotoğraf. Askerlik durum belgesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, personel beyan formu, mal bildirimi formu ve kamu görevlileri etik sözleşmesi olarak belirtildi. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/1 memur atama duyurusu ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.     

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle Tapu Kadastroya Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!