KPSS 2017/1 İle TÜLOMSAŞ’a Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

TÜLOMSAŞ (Türkiye Lokomotif Ve Motor Sanayii A.Ş.) Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2017/1 ile atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayımlandı. İstenen belgeler açıklandı.

featured

TÜLOMSAŞ (Türkiye Lokomotif Ve Motor Sanayii A.Ş.) Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2017/1 ile atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayımlandı. KPSS 2017/1 yerleştirme sonucuna göre TÜLOMSAŞ kadrolarına yerleştirilen adayların (Mühendis, Memur) istenen belgelerle birlikte 4 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

KPSS 2017/1 ile TÜLOMSAŞ kadrolarına yerleştirilen adaylarından istenen belgeler; Nüfus cüzdan fotokopisi, öğrenim belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı belgesi, sağlık raporu, 3 adet fotoğraf, kısa özgeçmiş (CV), KPSS 2017/1 yerleştirme belgesi ile 4 adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu olarak açıklandı.

Memur adayları istenen evrakları TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına elden ya da posta yolu ile teslim edebilecekler. Mühendis adayların evvelce teknik saha hizmetleri bulunuyorsa çalıştıkları kurumlardan almış oldukları teknik hizmet belgelerini getirmeleri gerekiyor. TÜLOMSAŞ kadrolarına KPSS 2017/1 ile yerleştirilen memur adayları için yayınlanan duyuruya ve gerekli belgelere ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle TÜLOMSAŞ’a Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!