KPSS 2017/1 İle Vakıflar Genel Müdürlüğüne Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 2017/1 ile kadrolarına yerleştirmesi yapılan memur adayları için atama duyurusu yayımlandı. KPSS 2017/1 kapsamında VGM’ye yerleşen memur adayları için atanmaya esas belgeler ve yapılacak işlemler açıklandı

featured

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından KPSS-2017/1 merkezi yerleştirme sonucuna göre VGM kadrolarına atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayımlandı. ÖSYM Başkanlığının açıkladığı KPSS 2017/1 sonuçları ile Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanmaya hak kazanan memur adaylarının göreve başlayabilmeleri için istenen atamaya esas belgeler belli oldu.

VGM kadrolarına atanması planlanan adayların 9 Ağustos 2017 tarihi mesai bitimine kadar atamaya esas istenen aşağıdaki belgeleri Vakıflar Genel Müdürlüğü Milli Müdafaa Cad. No:20 Kızılay/Ankara adresine elden teslim etmeleri gerekiyor. Belgeleri belirtilen süre içerisinde teslim etmeyen memur adaylarının atamaları yapılmayacak. 

KPSS 2017/1 ile VGM kadrolarına atanmaya hak kazanan memur adaylarından istenen belgeler; Sağlık Kurulu raporu, öğrenim belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti, adli sicil belgesi, askerlik durum belgesi, nüfus cüzdanı sureti, 8 adet vesikalık fotoğraf, KPSS sonuç çıktısı olarak açıklandı.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formunun adaylar tarafından bilgisayar ortamında ve açıklamada belirtilen usuller doğrultusunda 2 suret olarak doldurularak elden teslim edileceği belirtildi. 2017/1 KPSS ile VGM kadrolarına yerleştirilen memur adayları için yayınlanan duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/1 İle Vakıflar Genel Müdürlüğüne Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!