1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Atama Duyurusu
KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Atama Duyurusu

KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Atama Duyurusu

Sağlık Bakanlığı, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2017/3 kapsamında üçüncü atama duyurusunu yayımladı. Duyuru metni ve detaylar haberimizde.

A+A-

İlk olarak 24 Mayıs 2017'de yayımlanan 1. göreve başlama duyurusunun ardından ikincisi de yayımlanmış ve göreve başlama için çağrı yapılmıştı. Bugün yapılan duyuruda da 3. göreve başlama duyurusu yapılarak gerekli başvuru belgeleri yayımlandı.

KPSS 2017/3 Sözleşmeli Personel Alımı Göreve Başlama İşlemleri 3 duyurusu kapsamında güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların listesi 7 Haziran itibarıyla 1256 sayılı yazı ile il sağlık müdürlüklerine gönderildi.

Göreve başlama işlemlerine ilişkin başvurular 8 Haziran 2017 – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında il sağlık müdürlükleri bünyesinde teşekkül eden il komisyonlarınca alınacaktır. Adayların, bu süre içinde istenen belgelerle birlikte yerleştirildikleri birimlerin bağlı bulunduğu il sağlık müdürlüklerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Atama şartlarını taşıyanlardan, halen 657 sayılı Kanun, 4924 sayılı Kanun, 4857 sayılı Kanun veya diğer mevzuata tabi olarak çalışanların, göreve başlamadan önce eski görevleriyle ilişiklerinin sona ermiş olması gerekmektedir.

Adayların, aşağıdaki listede belirtilen belgeleri hazırlayarak en geç 15 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar il komisyonlarına teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Aşağıdaki bağlantıda yer alan duyuru tam metnini mutlaka okuyunuz. Duyuru metni için TIKLAYINIZ. Göreve başlama işlemleri için gerekli belgeler için TIKLAYINIZ. Göreve başlama işlemlerine ait form için TIKLAYINIZ. Genel yazı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.