1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Atama Duyurusu
KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Atama Duyurusu

KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Atama Duyurusu

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS 2017/3 merkezi yerleştirmeleri ile yapılan 3 bin 890 sağlık personel alımı göreve başlama işlemleri hakkında beşinci duyuru yayımlandı. Duyuru metni ve detaylar haberimizde.

A+A-

KPSS 2017/3 ile 3890 sağlık personeli alımı sonuçları ile Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı Sağlık Teknikeri/Sağlık Teknisyeni (İlk ve Acil Yardım) kadrolarına yerleşenlerden güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlanan adayların göreve başlama işlemleri hakkında beşinci duyuru yayımlandı.

Sağlık Bakanlığı KPSS 2017/3 Sözleşmeli Personel Alımı Göreve Başlama İşlemleri beşinci duyurusu kapsamında güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların listesi 23 Haziran itibarıyla 1418 sayılı yazı ile il sağlık müdürlüklerine gönderildi.

Memur adaylarının göreve başlama işlemlerine ilişkin başvuruları 28 Haziran 2017 – 7 Temmuz 2017 tarihleri arasında il sağlık müdürlükleri bünyesinde teşekkül eden il komisyonlarınca alınacaktır. Adayların, bu süre içinde istenen belgelerle birlikte yerleştirildikleri birimlerin bağlı bulunduğu il sağlık müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekiyor.

Atanma şartlarını haiz olduğu tespit edilenler, 5510 sayılı Kanun hükümleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu’na gerekli bildirimler yapılarak göreve başlatılacak, atanma şartlarını haiz olmayan adaylara gerekçeleri açıkça belirtilmek suretiyle yazılı bilgi verilecektir. Atanma şartlarını taşıyanlar için son göreve başlama tarihi 10 Temmuz 2017 olarak açıklandı.

KPSS -2017/3 sözleşmeli personel alımı göreve başlama duyuru metni, başvuru sırasında istenen belgeler ve göreve başlama formuna bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Duyuru metni için TIKLAYINIZ. Göreve başlama işlemleri için gerekli belgeler için TIKLAYINIZ. Göreve başlama işlemlerine ait form için TIKLAYINIZ. Genel yazı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.