1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Göreve Başlama Duyurusu
KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Göreve Başlama Duyurusu

KPSS 2017/3 3890 Sağlık Personeli Alımı Göreve Başlama Duyurusu

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS 2017/3 merkezi yerleştirmeleri ile yapılan 3 bin 890 sağlık personel alımı göreve başlama işlemleri hakkında altıncı duyuru yayımlandı. Duyuru metni ve detaylar haberimizde.

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS 2017/3 merkezi yerleştirmeleri ile yapılan 3 bin 890 sağlık personel alımı hakkında göreve başlama duyurusu yayımlandı. KPSS 2017/3 ile 3890 sağlık personeli alımı sonuçları ile Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı Sağlık Teknikeri/Sağlık Teknisyeni (İlk ve Acil Yardım) kadrolarına yerleşenlerden güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlanan adayların göreve başlama işlemleri hakkında altıncı duyuru yayımlandı.

KPSS 2017/3 ile sağlık personeli alımı kapsamında güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların listesi Bakanlığın 12 Temmuz 2017 tarihli ve 1536 sayılı yazısı ilgili il sağlık müdürlüklerimize gönderildiği açıklandı.

Sağlık personeli adaylarının göreve başlama işlemlerine ilişkin başvuruları 12 Temmuz 2017 ile 19 Temmuz 2017 tarihleri arasında il sağlık müdürlükleri bünyesinde teşekkül eden il komisyonlarınca alınacak. Memur adayların, belirtilen süre içerisinde istenen belgelerle birlikte yerleştirildikleri birimlerin bağlı bulunduğu il sağlık müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekiyor.

KPSS -2017/3 sözleşmeli personel alımı göreve başlama duyuru metni, başvuru sırasında istenen belgeler ve göreve başlama formuna bağlantılardan erişebilirsiniz. Duyuru metni için TIKLAYINIZ. Göreve başlama işlemleri için gerekli belgeler için TIKLAYINIZ. Göreve başlama işlemlerine ait form için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.