1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KPSS 2017/3 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Hakkında Duyuru
KPSS 2017/3 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Hakkında Duyuru

KPSS 2017/3 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Hakkında Duyuru

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna atanan sözleşmeli sağlık personelleri için güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması iş ve işlemleri hakkında duyuru yapıldı. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu için tıklayınız.

A+A-

3890 sözleşmeli sağlık personeli alımı kapsamında KPSS 2017/3 Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna yerleşenler için yapılan “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formuna” aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna (TKHK)sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarına yerleşen adaylar 657 Devlet Memurları Kanununa eklenen Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu 3 adet doldurarak bulundukları illerde yer alan İl Sağlık Müdürlüklerine 24 Mart’a kadar teslim etmeleri gerekiyor.

Evrak teslimleri belirtilen tarihte ulaştırılacak şekilde posta ile gönderilebileceği ve elden teslim etmek isteyenler ya kendileri ya da noter onaylı vekalet verdikleri kişiler tarafından yapabilecekleri belirtildi. Zamanında ulaşmayan ve teslim edilmeyen belgelerden adaylar sorumludur.

Sağlık Bakanlığında sağlık teknikeri/sağlık teknisyeni (ilk ve acil yardım)pozisyonlarına yerleşenlerin, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formlarını yukarıda belirtilen şekilde T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Caddesi No: 3 Pk.06434 Sıhhıye/Ankara adresine göndermeleri gerektiği belirtildi.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna çocuk gelişimcisi, ebe, fizyoterapist, hemşire, perfüzyonist ve sosyal çalışmacı pozisyonlarına yerleşenlerin güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formlarını yukarıda belirtilen şekilde Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Nasuh Akar Mahallesi 1407. Sokak Pk.06520 Çankaya/Ankara adresinde olacak şekilde göndermeleri gerektiği belirtildi. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.