1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KPSS 2017/3 Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Memur Atama Duyurusu
KPSS 2017/3 Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Memur Atama Duyurusu

KPSS 2017/3 Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Memur Atama Duyurusu

KPSS 2017/3 merkezi yerleştirmeleri ile Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK kadrolarına atanan memur adayları için göreve başlama duyurusu yayınlandı. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması tamamlanan adayların atamaları yapıldı.

A+A-

KPSS 2017/3 merkezi yerleştirmeleri ile Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu TKHK kadrolarına atanmaya hak kazanan memur adayları için duyuru yayınlandı. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun resmi internet adresinden az önce yayınlanan duyuruda, kadrolarına yerleştirilen sağlık personellerinden güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması tamamlanan adayların atamaları yapıldığı açıklandı.

ÖSYM tarafından sonuçları 17 Mart 2017 tarihinde açıklanan KPSS 2017/3 yerleştirmeleri ile Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarına 3 bin 890 sözleşmeli sağlık personeli yerleştirilmişti. Bu kapsamda Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna bağlı sağlık tesislerine 4/B statüsünde atanan memur adaylarının istenen evrakları 2 Mayıs ile 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında atandıkları sağlık tesislerinin bağlı bulunduğu genel sekreterliklere teslim edecekler.

TKHK kadrolarına yerleşen adaylardan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması tamamlanmayanların daha sonra tamamlandıkça atamaları yapılacağı belirtildi. Atamaları tamamlanan adayların istenen belgeleri şahsen teslim etmeleri gerekiyor.

Posta ya da başka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. 18 Mayıs’tan önce işlemleri tamamlanan adaylar hemen sözleşme imzalayarak göreve başlayabilecekler. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu KPSS 2017/3 memur atama duyurusu, istenen belgeler ve başvuru komisyonları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.