1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KPSS 2017/5 Sözleşmeli Sağlık Personeli Göreve Başlama Duyurusu
KPSS 2017/5 Sözleşmeli Sağlık Personeli Göreve Başlama Duyurusu

KPSS 2017/5 Sözleşmeli Sağlık Personeli Göreve Başlama Duyurusu

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS 2017/5 atamaları ile yerleştirilen sözleşmeli sağlık personeline ilişkin atama işlemlerinin, güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananlar için duyuru yayımlandı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS 2017/5 atamaları ile yerleştirilen sözleşmeli sağlık personeline ilişkin atama işlemlerinin, güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananlar için duyuru yayımlandı. Güvenlik soruşturmaları tamamlanan memur adaylarının istenen belgelerle birlikte 30 Kasım ile 14 Aralık 2017 tarihleri arasında kurulan komisyonlara başvuru yapabilecekler.

Memur adayların istenen belgeleri ilgili komisyonlara şahsen teslim etmeleri gerekiyor, posta, kargo veya kurye ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Doğum veya askerlik nedeniyle başvuru evrakını şahsen teslim edemeyecek durumda olanlar başvurularını birinci derece yakınları aracılığı ile yapabilecekler. Atanma şartlarını taşıyanlar için, son göreve başlama tarihi 15 Aralık 2017 olarak belirtildi.

KPSS–2017/5 Göreve Başlama İşlemleri İçin İstenen Belgeler; Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanı, adres bildirimi, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı olmadığına dair yazılı beyanı, adli sicil kaydı yazılı beyanı ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyan.

Diploma aslı veya noter onaylı örneği, mezuniyet durumunu gösteren belge, KPSS-2017/5 yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı, 2 adet vesikalık fotoğraf, mal bildirim beyannamesi olarak belirtildi. KPSS–2017/5 sözleşmeli sağlık personeli göreve başlama işlemleri hakkında duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.