KPSS 2017/7 İle Tarım Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından KPSS 2017/7 ile ataması yapılan adaylar için duyuru yayımlandı. Duyuruda atamaya esas belgeler başvuru şekli hakkında bilgi verildi. İşte memur atama duyurusuna ilişkin merak edilen detaylar..

32805
Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KPSS 2017/7 merkezi memur ataması ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına atanan adaylar bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) tarafından KPSS 2017/7 ile ataması yapılann adaylar için duyuru yayımlandı. Duyuruda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına atanan memurlardan istenen belgeler açıklandı. Peki KPSS 2017/7 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına yerleşen adaylardan hangi belgeler isteniyor?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) resmi internet sitesi üzerinden KPSS 2017/7 ile ataması yapılan memurlar için önemli bir duyuru yayımlandı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayımlanan memur atama duyurusunda sözleşmeli personelden sözleşme yapılması esnasında uyulması gereken hususlar ile istenilecek belgelere dair bilgiler verildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre KPSS 2017/7 ile ataması yapılan memurlardan istenen belgeler; diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya kurum ya da noter onaylı örneği, iki adet vesikalık fotoğraf, KPSS sonuç belgesi, adres bildirimi, adli sicil ve adli sicil arşiv kaydının olmadığı, mal bildirim belgesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu olarak belirtildi. 

KPSS 2017/7 ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına yerleşen adayların 26 Temmuz 2017 ile 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde yukarıdaki belgelerle birlikte il müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. KPSS 2017/7 ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına yerleşen adaylardan istenen belgeler için TIKLAYINIZ. Güvenlik soruşturması formu için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KPSS 2017/7 İle Tarım Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!