1. HABERLER

  2. SÖZLEŞMELİ PERSONEL

  3. KPSS-2018/7 İstanbul Üniversitesi 222 Sağlık Personeli Alımı Atama Sonuçları
KPSS-2018/7 İstanbul Üniversitesi 222 Sağlık Personeli Alımı Atama Sonuçları

KPSS-2018/7 İstanbul Üniversitesi 222 Sağlık Personeli Alımı Atama Sonuçları

ÖSYM KPSS-2018/7 ile İstanbul Üniversitesi 222 hemşire alımı atama sonuçları açıklandı.

A+A-

Bilindiği üzere 7 İstanbul Üniversitesi Çapa ve Cerrahpaşa Hastanelerinde istihdam edilmek üzere KPSS-2018/7 ile 222 hemşire alımı başvuruları 10-16 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılmıştı.

ÖSYM tarafından yerleştirilen adaylar, başka bir sınav veya mülakat yapılmaksızın, yerleştirme yapılan sözleşmeli pozisyonlara İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü ile İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından doğrudan atanacaklardır. Yerleştirildikleri halde atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan veya gerekli belgeleri süresi içinde yerleştirildiği kuruma teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Yerleşme bilgileri ÖSYM tarafından ilgili kurumlara elektronik ortamda verilecektir. Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildikleri kurumlara başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü ile İstanbul Üniversitesi Çapa Rektörlüğünün internet sitesinden öğreneceklerdir. Yerleştirme Sonuçları ve En düşük puanlar için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler