1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 2019/2 Memur Alımında Bazı Kadrolar İptal Edildi! Kontenjan Düştü
KPSS 2019/2 Memur Alımında Bazı Kadrolar İptal Edildi! Kontenjan Düştü

KPSS 2019/2 Memur Alımında Bazı Kadrolar İptal Edildi! Kontenjan Düştü

ÖSYM'de yayımlandı. Belediye personeli alımı kadrolarında güncelleme yapıldı. KPSS 2019/2 kadrolarında iptal edilen belediyenin kadroları ve detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

KPSS tercihi yapan adaylar için önemli duyuru yayımlandı. KPSS kontenjanlarında değişiklik oldu. ÖSYM’den yapılan “KPSS 2019/2 Tercih İşlemlerinde Tercih Yapan veya Tercih Yapacak Olan Adayların Dikkatine” başlıklı duyuru detayları ve iptal olan memur alımı kadroları şu şekildedir:

26 Kasım 2019 tarihinde ÖSYM’nin internet adresinden yayımlanan KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzunda Tablo-2 ve Tablo-3’te yer alan KARATAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’nın aşağıda belirtilen kadroları, KARATAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI tarafından iptal edildiğinden KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzu Tablo-2 ve Tablo-3 bu doğrultuda güncellenmiştir.

Önlisans için 2 kadro, lisans için 12 kadro iptal edildi. KPSS 2019/2 tercihlerinde 1749 olan memur alımı kontenjanı 1735’e düştü. İşte KPSS tercihlerinde iptal edilen kadrolar:

TABLO-2 ÖN LİSANS

Karataş Belediye Başkanlığı Mutemet alımı Adana İçin 1 Kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Tekniker alımı Adana İçin 1 Kadro,

 TABLO-3 LİSANS

Karataş Belediye Başkanlığı Antrenör alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Avukat alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Ayniyat Memuru alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı İnşaat Mühendisi alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Mimar alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Muhasebeci alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Şoför alımı Adana İçin 2 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Veteriner Hekim alımı Adana İçin 1 kadro,

Karataş Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Adana İçin 2 kadro olmak üzere KPSS 2019/2’de 14 kadro iptal edildi. BU kapsamda KPSS 2019/2 kadro sayısı 1749’dan 1735’e düştü.

KPSS 2019/2 Tercih Kılavuzu Tablo-2 ve Tablo-3, güncel haliyle ÖSYM’nin ana internet adresinden yayımlanmıştır.  İptal edilen kadrolar nedeniyle tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar, tercih süresi içinde tercihlerini değiştirebileceklerdir. Adayların tercihlerini yaparken Ek'te yer alan 03 Aralık 2019 tarihli Kılavuz tablolarını esas almaları gerekmektedir denildi.

GÜNCEL KPSS 2019/2 KONTENJANLARI

TABLO-2.Ön Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar için TIKLAYINIZ. (Güncellendi 03 Aralık 2019)

TABLO-3.Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar için TIKLAYINIZ. (Güncellendi 03 Aralık 2019)

KPSS 2019/2 Memur Alımı Tercihlerinde KİT’leri Tercih Edecekler İçin Önemli Bilgilendirme için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler