1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS 2020/4 Sağlık Personeli Alımı Başvuru Son Günü! Sağlık Bakanlığı 8844 Personel Alımı
KPSS 2020/4 Sağlık Personeli Alımı Başvuru Son Günü! Sağlık Bakanlığı 8844 Personel Alımı

KPSS 2020/4 Sağlık Personeli Alımı Başvuru Son Günü! Sağlık Bakanlığı 8844 Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı 2020 yılı sağlık personeli alımları kapsamında 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuruları yarın sona eriyor. KPSS 2020/4 başvuru ve ödeme son günü işlemleri My Memur haberde.

A+A-

Sağlık Bakanlığında 2020 yılı sağlık personeli alımları kapsamında 8 bin 844 sözleşmeli kadroya çeşitli branşlarda sağlık personeli alımı için 14 Şubat 2020'de başlayan KPSS 2020/4 tercihleri için başvurular yarın sona eriyor. 20 Şubat 2020 tarihi itibarıyla sözleşmeli 8844 sağlık personeli alımı başvuru son gününe adayların dikkat etmesi gerekiyor. Ödeme işlemleri ise 21 Şubat 2020 tarihinde sona erecek. My Memur olarak KPSS 2020/4 sağlık personeli alımı tercih başvurularına dair detayları bu haberimizde hazırladık.

KPSS 2020/4 TERCİH ve ÖDEME SON GÜNÜ

Sağlık Bakanlığı KPSS 2020/4 ile 8844 sağlık personeli alımı tercihleri 14-20 Şubat 2020 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri 20 Şubat 2020 tarihinde saat 23.59’da sona ermesinin arından ödemeler 21 Şubat 2020 tarihi sona erecektir.

KPSS 2020/4 BAŞVURU VE ÖDEME İŞLEMLERİ

KPSS 2020/4 başvuru tercihlerinin sisteme kaydını yaptıktan sonra kılavuzun son sayfasında belirtilen bankalardan birine veya ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile yerleştirme ücreti olan 20 TL yatıracaklardır.

Adaylar, tercihlerinin sisteme kaydını yaptıktan sonra aşağıda belirtilen bankalardan birine veya ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile yerleştirme ücretini (20,00 TL) yatıracaklardır. Yerleştirme ücreti ödeme işlemleri, bankadan ödeme yapacak olan adaylar için 21 Şubat 2020 tarihinde mesai saati bitiminde;

ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile ödeme yapacak olan adaylar için 21 Şubat 2020 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu süre içinde yerleştirme ücretini yatırmayan adayların bu yerleştirme için yapmış oldukları tercihleri geçersiz sayılacak, sistemden silinecek ve bu tercihler yerleştirme işlemine alınmayacaktır.

YERLEŞTİRME ÜCRETİNİN YATIRILACAĞI BANKALAR

- Bankalar, hizmet binasında veya azami 50 metre uzağında para yatırmalı ATM cihazı bulunan şubelerde gişe tahsilatı yapmayıp bu şubeye gelen adayı para yatırmalı ATM’lere yönlendirebileceklerdir. Yerleştirme ücreti, ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı /banka kartıyla da yatırılabilecektir.

- Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç)

- Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç)

- Finansbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç)

- Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç)

- Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler

- ING Bank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç)

- Vakıf Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve ATM (KKTC’den başvuracak adaylar hariç)

- Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.)

 

 KPSS 2020/4  kılavuzu için TIKLAYINIZ!

TABLO-1. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (ORTAÖĞRETİM MEZUNLARI İÇİN) için TIKLAYINIZ.

TABLO-2. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (ÖN LİSANS MEZUNLARI İÇİN) için TIKLAYINIZ.

TABLO-3. 663 SAYILI KHK'NIN 45/A MADDESİ UYARINCA ATAMA YAPILACAK SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ POZİSYONLARI (LİSANS MEZUNLARI İÇİN) için TIKLAYINIZ.

ss-tercih-kontenjanlari.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler