1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. KPSS 60 Puan-Lisans Mezunu Niğde Altunhisar SYDV Memur Alıyor Haziran 2019
KPSS 60 Puan-Lisans Mezunu Niğde Altunhisar SYDV Memur Alıyor Haziran 2019

KPSS 60 Puan-Lisans Mezunu Niğde Altunhisar SYDV Memur Alıyor Haziran 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Niğde Altunhisar SYDV için KPSS 60 puan ile kamu personeli alımı (Büro Görevlisi) yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

Niğde Altunhisar Büro Görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 20 Haziran 2019 tarihi olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Niğde Altunhisar SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olması gerekiyor. Aynı zamanda adayın 2017 ve 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olma şartı aranıyor.

Ayrıca SYDV Memur alımında adayın vakfın bulunduğu il içinde ikamet ediyor olması, 35 yaşını doldurmamış ve erkek olması ve bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilesi ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması gerekiyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

 Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Son başvuru tarihi 20 Haziran 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler