1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. KPSS Puan Şartsız 132 Memur Alımı! En Az MYO Mezunu
KPSS Puan Şartsız 132 Memur Alımı! En Az MYO Mezunu

KPSS Puan Şartsız 132 Memur Alımı! En Az MYO Mezunu

Lisans ve Önlisans mezunu KPSS taban puan şartsız sağlık personeli alımları yapılıyor. Ankara Üniversitesi lisans ve önlisans mezunu sözleşmeli 132 kamu personeli memur alımı yapacak. Personel Alımı detayları My Memur haberde.

A+A-

Ankara Üniversitesi sözleşmeli 132 personel alımı yapılıyor. Lisans ve önlisans mezunu alımı başvuru detaylarınız ve tarihlerine dair ayrıntıları My Memur olarak hazırladık. Memur alımı başvuruları 2 Nisan 2019’a kadar yapılabilecek.

KAMU PERSONELİ ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 2018 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

120 hemşire alımı için Hemşirelik lisans programından mezun olmak, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

3 sağlık teknikeri alımı için (Tıbbi Görüntüleme Teknikeri) 3 KPSSP93, Meslek Yüksekokulların Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümünden mezun olmak, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

3 fizyoterapist alımı için Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 sosyal çalışmacı alımı için Sosyal Hizmet lisans programından mezun olmak, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

3 diğer sağlık personeli alımı için (Anestezi Teknikeri), Meslek Yüksekokulların Anestezi Bölümünden mezun olmak, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 diğer sağlık personeli alımı için (Dil ve Konuşma Terapisti), Dil ve Konuşma Terapisi lisans programından mezun olmak veya bu alanda yüksek lisans programını tamamlamış olmak, 1 Ocak 1980 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 diğer sağlık personeli alımı için (Tıbbi laboratuvar ve Patoloji Teknikeri), Meslek Yüksekokulların Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümünden mezun olmak, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

Memur Alımı İlan Metni:

www.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler