1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. KPSS Şartı Olmadan 2015/1 İle Aile Sağlığı Elemanı Alım İlanı
KPSS Şartı Olmadan 2015/1 İle Aile Sağlığı Elemanı Alım İlanı

KPSS Şartı Olmadan 2015/1 İle Aile Sağlığı Elemanı Alım İlanı

İstanbul ilinde boş aile sağlığı biriminde görevlendirilmek üzere kamu görevlisi olmayan 165 aile sağlığı elemanı alınacak.

A+A-

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü ilde ihtiyaç duyulan boş aile sağlığı birimlerine Kamu Görevlisi Olmayan 2015/1 Aile Sağlığı Elemanı ilanına çıktı.

Toplamda 165 sağlık personelinin alınacağı ilan için başvurularda ikamet şartı aranmamaktadır.Türkiye genelinden ortaöğretim ve yükseköğretim kurumlarının Ebelik, Hemşirelik, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı), Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

KPSS şartının aranmadığı alımlarda aile hekimleri ve İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından sözleşme imzalanacaktır.Genel anlamda dolgun ücretin verildiği maaşlar ise Devlet tarafından ödenmektedir.

Kamu görevlisi olmayan sözleşmeli aile sağlığı elemanı müracaatları için Başvurular 26 Ocak 2015 tarihinde başlayıp 3 Şubat 2015 tarihi mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapılacaktır.Posta veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

1-Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Yerleştirme ilan Metni için Tıklayınız

2-Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Yerleştirme İşlemleri Başvuru Evrakları için Tıklayınız

3-Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Yerleştirme İşlemleri için İlçe Doluluk Oranlarını Tıklayınız

4-Sözleşme Örneği için Tıklayınız

5-Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Yerleştirme İşlemleri için İlçe Boş Pozisyon Sayısı Listesini Tıklayınız

6-1 Nolu Dilekçe Örneği için Tıklayınız
   2 Nolu Dilekçe Örneği için Tıklayınız

Diğer Kamu ve Özel Sektöre Ait İlanlar İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.