1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. KPSS Şartsız GSB 1813 Personel Alımı Yapıyor
KPSS Şartsız GSB 1813 Personel Alımı Yapıyor

KPSS Şartsız GSB 1813 Personel Alımı Yapıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB 2019 yılı işçi personel alımları kapsamında 3 bin 243 kamu personeli işçi alımı yapıyor. Bin 813 işçi kadrosuna personel alımı için KPSS şartı da aranmıyor. KPSS’siz personel alımı şartlarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz

A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi alım duyurusu yapıldı. GSB işçi alımı şartlarına ve başvurularına dair My memur olarak sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz.

KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI

1813 Kamu personeli işçi alımı için KPSS şartı aranmıyor. KPSS şartı olmayan branşlara ve özel şartlara dair detaylar da haberimizde yer almaktadır. GSB işçi alımı başvuruları 11 Şubat 2019 itibarıyla başladı. GSB personel alımı başvurularına dair tüm detayları ve bilgileri My Memur olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

KPSS ŞARTI OLMADAN PERSONEL ALIMI YAPILAN BRANŞLAR

Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker (Pedallı Araçlar), Otobüs Kaptanı (Şoför), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı (Bina), Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson (Servis Elamanı), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Bilgisayar Donanım / Teknolojisi Teknikeri, Makine Teknikeri ve Temizlik Görevlisi meslek kolunda engelli ve eski hükümlü işçi alınacaktır.

GSB PERSONEL ALIMLARI BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Bilgisayar Donanım / Teknolojisi Teknikeri, Makine Teknikeri, Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker (Pedallı Araçlar), Otobüs Kaptanı (Şoför), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı (Bina), Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson (Servis Elamanı), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni kadroları için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Temizlik Görevlisi meslek kolunda tanımlı engelli ve eski hükümlü işçiler için; Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (Dört) katı ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinde belirtilen öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday belirlenecektir. Belirlenen asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır.

İlanın tamamı ve başvuru genel şartları için TIKLAYINIZ.

GSB işçi alımı başvuruları

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler