1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. KPSS Şartsız Memur Alımı: İş Bankası Mart 2019
KPSS Şartsız Memur Alımı: İş Bankası Mart 2019

KPSS Şartsız Memur Alımı: İş Bankası Mart 2019

İş Bankası KPSS şartsız memur alımı başvuruları başladı. 2019 yılı İş bankası memur alımı başvuru şartları nelerdir? İş Bankası 2019 yılı memur alımı başvuru özel, genel şartları ve başvuru yapabilecek bölümler için tıklayınız.

A+A-

KPSS memur alımı başvuruları İş Bankası tarafından başlatıldı. 2019 yılı İş Bankası memur alımı başvuruları İstanbul'da bulunan Şube ve Genel Müdürlük Bölümleri için yapılacak. İş Bankası 1 Nisan 2019 Pazartesi ve izleyen günlerde Memur alım sınavı düzenleyecek. İş Bankası memur alımı başvuruları 22 Mart 2019’a kadar devam edecek.

İŞ BANKASI MEMUR ALIMI BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen linkte yer alan bölümlerinden mezun olmak,

İstanbul ilinde ikamet etmek,

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

MEMUR ALIMI BAŞVURU YAŞ ŞARTI

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.  İş Bankası memur alımı sınavı için 1 Nisan 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.

MEMUR ALIMI BAŞVURU ASKERLİK ŞARTI

Erkek adaylar için en geç 1 Nisan 2019 tarihine kadar askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Ağustos 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak gerekiyor. Bedelli askerlik yapacak olan adayların ilgili ekranda muaf seçeneğini seçerek açıklama kısmını “Bedelli Başlangıç Tarihi - Bitiş Tarihi” şeklinde doldurması gerekmektedir.

Mezuniyet bölümleri tam listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 1 Nisan 2019 tarihinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

İş Bankasının yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak gerekiyor.

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gerekiyor.

İş Bankası Memur alımı:

pdfindir.jpg

İş Bankası Memur alımı:

pdfindir.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler