1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS Şartsız Tarım Kredi 30 Personel Alımına Kimler Başvuru Yapabilir! Haziran 2019
KPSS Şartsız Tarım Kredi 30 Personel Alımına Kimler Başvuru Yapabilir! Haziran 2019

KPSS Şartsız Tarım Kredi 30 Personel Alımına Kimler Başvuru Yapabilir! Haziran 2019

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından 60 kamu personeli alımı başvuruları başladı. 30 kadro için KPSS ve bölüm şartı aranmıyor. İşte KPSS ve bölüm şartsız başvuru yapabileceklere dair detaylar.

A+A-

İzmir Bölge Birliğine bağlı ekli tablolarda belirtilen illerde istihdam edilmek üzere 60 Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı için başvurular devam ediyor. Başvurular 21 Haziran’a kadar devam edecek. İzmir Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek personeller (Aydın, Denizli, İzmir, Manisa ve Muğla) için KPSS ve BÖLÜM şartı olmama durumunu My Memur olarak sizler için hazırladık.

Ziraat Mühendisi kategorisinde başvuruda bulunacak adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar, KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.  Aşağıdaki “www” bağlantısından personel alımı tüm şartlarına ve kontenjan detaylarına ayrıca ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ MEZUNU ADAYLAR İÇİN ÖZEL ŞARTLAR

11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak,

Ziraat Mühendisi adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.

Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesi bulunmayanlar Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ile başvuruda bulunabileceklerdir. Kamu Personeli

Seçme Sınavı puanı ile başvuruda bulunan Ziraat Mühendislerinin ÖSYM tarafından 21 Temmuz 2017 - 22 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılmış olan 2017-KPSS (Lisans) 2018-KPSS (Lisans) sınavlarının herhangi birinden KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

TARIM KREDİ İZMİR BÖLGE BİRLİĞİ PERSONEL ALIMI GENEL ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

11.07.2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak,

Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak,

Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek,

Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak gerekiyor.

İlan için tıklayınız:

www.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler