1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KPSS Şartsız Üniversite Personel Alımı! ODTÜ 55 Personel Alımı Başvuru Son Günü
KPSS Şartsız Üniversite Personel Alımı! ODTÜ 55 Personel Alımı Başvuru Son Günü

KPSS Şartsız Üniversite Personel Alımı! ODTÜ 55 Personel Alımı Başvuru Son Günü

Ortadoğu Teknik Üniversitesi ODTÜ 55 sürekli işçi alımı başvuru son günü. Temizlik Hizmetleri ve Koruma ve Güvenlik Hizmetlerinde görev yapmak üzere 55 personel alımı başvuruları 6 Aralık 2019 son!

A+A-

KPSS şartsız işçi alımı başvuruları 6 Aralık 2019 tarihi itibarıyla sona erecek. Ortadoğu Teknik Üniversitesi ODTÜ "4857 sayılı İş Kanununa" tabi sürekli işçi pozisyonunda 20 Temizlik Hizmetleri ve 35 Koruma ve Güvenlik Hizmetlerinde görev yapmak üzere toplam 55 kamu personeli işçi alımları için son gün. ODTÜ personel alımı başvuru şartları ve detaylarını araştıran adaylar için bu haberimizde başvuru son günü itibarıyla 55 işçi alımı ilan detaylarını “My Memur” olarak hazırladık.

35 KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

Lise İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak şartları aranıyor. Kura çekilişi yapılacak tarih ve saat 19 Aralık 2019 - 10.00 - 12.30 olarak açıklandı. Kura çekilişi yapılacak yer: ODTÜ MM 25 ANFİSİ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya / Ankara’da olacaktır.

20 TEMİZLİK HİZMETLERİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI

İlköğretim Lise İlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak şartları aranıyor. Kura çekilişi yapılacak tarih ve saat 19 Aralık 2019 - 10.00 - 12.30 olarak açıklandı. Kura çekilişi yapılacak yer: ODTÜ MM 25 ANFİSİ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya / Ankara’da olacaktır.

ODTÜ 55 İŞÇİ ALIMI KURALARI

Talebimiz üzerine Türkiye İş Kurumuna müracaat edenler arasından mülakata katılacak adayların belirlenmesi için, 19 Aralık 2019 Perşembe günü 10.00-12.30 saatleri arasında kura çekilişi Ankara 32. Noteri huzurunda Üniversitemiz MM 25 anfisinde yapılacaktır açıklamasına yer verildi. Ayrıca 55 işçi alımı için “Asıl ve Yedek” olarak belirlenen aday listeleri üniversitenin internet adresinde de yayımlanacaktır.

4857 SAYILI İŞ KANUNU KAPSAMI

Bu Kanunun amacı işverenler ile bir iş sözleşmesine dayanarak çalıştırılan işçilerin çalışma şartları ve çalışma ortamına ilişkin hak ve sorumluluklarını düzenlemektir. Bu Kanun, 4 üncü Maddedeki istisnalar dışında kalan bütün işyerlerine, bu işyerlerinin işverenleri ile işveren vekillerine ve işçilerine faaliyet konularına bakılmaksızın uygulanır. İşyerleri, işverenler, işveren vekilleri ve işçiler, 3 üncü maddedeki bildirim gününe bakılmaksızın bu Kanun hükümleri ile bağlı olurlar.

ODTÜ işçi alımı başvuru ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler