1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. KPSS'siz 21 Kamu Personeli Aile Sağlığı Personeli Alımı
KPSS'siz 21 Kamu Personeli Aile Sağlığı Personeli Alımı

KPSS'siz 21 Kamu Personeli Aile Sağlığı Personeli Alımı

Sağlık Bakanlığı, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kamu personeli aile sağlığı elemanı alımı yapılacak. Başvurular 18 Ekim'de sona eriyor. Başvuru detayları için tıklayınız.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğünün yayımlandığı kamu personeli aile sağlığı elemanı alım ilanı ile ilgili detayları ve aile sağlığı elemanı müracaatlarına dair belgeleri My Memur haberin en altında yer alan pdf dosyalarından indirebilirsiniz.

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü aile sağlığı elemanı alımı ilanına başvurular kamu görevlisi olan personeller tarafından yapılabilecektir. Kamu personellerinin muvafakat belgeleri ile dilekçelerine dair detaylar belirttiğimiz üzere haberimizin en altındaki bağlantılardan indiriniz.

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğünde Aile Sağlığı Elemanı ihtiyacı olan Aile Hekimliği Birimlerine, Diyarbakır ili bünyesinde, Sağlık Bakanlığı ile diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan personellerden (4/B, 4924 ve 657 Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru veya Toplum Sağlığı) ve Acil Tıp Teknisyeni) Aile Sağlığı Elemanı olarak geçmek isteyenlerin müracaatları kabul edilmektedir.

Aile Hekimi ile imzalanan müracaat dilekçesi 18 Ekim 2017 tarihleri arasında İl Sağlık Müdürlüğü Evrak Kayıt Biriminden tarih ve sayı alındıktan sonra İnsan Kaynakları (Atama)  Şubesine elden teslim etmeleri gerekiyor.

Farklı Kamu Kurum ve Kuruluşları kadrosunda olup Aile Sağlığı Elemanı olarak Aile Hekimliğine geçmek isteyenlerin  kurumlarınca aldıkları muvafakatname ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Farklı Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışmakta iken Aile Sağlığı Elemanı alımlarına müracaat edecek olan personellerin diplomalarının Bakanlığımızca tescil edilmiş olması gerekmektedir.

Boş AHB için TIKLAYINIZ.

Aile Hekimi İle İmzalanacak Dilekçe için TIKLAYINIZ.

Muvafakatname İçin Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ.

Muvafakatname Örneği 2 için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.