1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Kredi ve Yurtlar Kurumundan Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı
Kredi ve Yurtlar Kurumundan Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı

Kredi ve Yurtlar Kurumundan Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organize ettiği ’Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı’, 12-14 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

A+A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği ’Kredi ve Yurtlar Kurumu Değişim ve Dönüşüm Çalıştayı’, 12-14 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek. Çalıştayda krediler ve burslar, eğitim, insan kaynakları, teknolojik dönüşüm ve yönetim vb. konu başlıkları ele alınacak. Çalıştay 215 kişinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Çalıştay Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nda (KYK) görevli genel müdür ve genel müdür yardımcıları, daire başkanları, KYK bölge müdürleri ve müdür yardımcıları ile ilgili personelin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Çalıştayda kredi/burs ve yurt başvuru, değerlendirme, yerleştirme, kayıt, öğrenci takip, tesis kiralama, arsa ve malzeme tahsis, işletici seçimi süreçlerinin sisteme temel oluşturması ve gerekli kararların alınması amaçlanıyor.

Ayrıca 3 Temmuz 2014 tarihinde başlayan KYK’da yürütülen Değişim ve Dönüşüm Projesi kapsamında planlanan takvime uygun olarak analizi tamamlanan mevcut süreç uygulamalarında iyileştirme, geliştirme ve değişiklik konuları tartışılacak.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.