1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. KTÜ Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak
KTÜ Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak

KTÜ Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden 4/B sözleşmeli personel alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlandı. KTÜ 2016 KPSSP94 ile lise mezunu sözleşmeli bir kamu personeli alım detayları ve başvurular için tıklayınız.

A+A-

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Başhekimliğinde,657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi gereği sözleşmeli bir sağlık personeli hemşire alımı yapılacak. 2016 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacağı açıklandı.

Aranan şartlar şu şekildedir:

Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunun olmak, bir üniversite hastanesinde en az 6 ay Yanık Ünitesinde hemşire olarak çalışmış olmak ve bu çalışmışlığını ilgili kurumca ve SGK sigorta belgesi ile belgelendirebilmek, Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır.

Adaylar mezuniyetine göre; 2016 KPSS Ortaöğretim veya Önlisans (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Müracaatlar nasıl yapılacak?

Müracaatların ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığının aşağıdaki internet adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir. Müracaatlar şahsen yapılacak.

Müracaatlar; 18 Eylül 2017 tarihinde başlayıp 02 Ekim 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar devam edecektir. Bu tarihden itibaren yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru için gerekli evraklar ve ilan metni için TIKLAYINIZ. Başvuru için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler