1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. KTÜ Sözleşmeli 14 Kamu Personeli Memur Alımı Yapıyor
KTÜ Sözleşmeli 14 Kamu Personeli Memur Alımı Yapıyor

KTÜ Sözleşmeli 14 Kamu Personeli Memur Alımı Yapıyor

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli statüde 14 sağlık personeli alımı yapacak. KTÜ'ye yapılacak 14 hemşire alımı için şartlar ve ilan metni DPB'de yayımlandı.

A+A-

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 4/B sözleşmeli 14 hemşire alımı Farabi Hastanesi Başhekimliğine yapılacak. Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ''Lisans 2018 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.

Hemşire alımı genel şartları! Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır. Farabi Hastanesi Başhekimliği için 14 hemşire alımında Sağlık Yüksekokulu hemşirelik (lisans) mezunu olmak gerekiyor.

Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1(bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar. Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmamak, Adaylar mezuniyetine göre; 2018 KPSS Lisans (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Müracaatların ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının KTÜ internet adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir.

Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Sonuçlar ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde KTÜ internet adresinde yayınlanacaktır.

4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler fesih tarihinden itibaren 1 yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Müracaatlar; 18 Eylül 2018 tarihinde başlayıp 2 Ekim 2018 tarihi mesai saati bitimine (Saat 17.00) kadar devam edecektir. Bu tarihten itibaren yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru için gerekli evraklar! Diplomanın/Mezuniyet belgesinin aslı veya son 1 hafta içerisinde noterden onaylanmış sureti isteniyor. Bu belgeleri getirmeyenlerin başvurusu kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Mezuniyet belgesinin aslı veya son 1 hafta içerisinde noterden onaylanmış suretinin fotokopisi tarafınızca hazırlanıp getirilecektir. Başvuru koşulunda istenen 2018 KPSS sonuç belgesi, Personel Dairesi Başkanlığının KTÜ web adresinden temin edilecek başvuru dilekçesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf, SGK hizmet dökümü isteniyor.

Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel faiziyle birlikte tazmin edilir. KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler