Kültür Bakanlığına 3713 Sayılı Kanunla Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu! Mayıs 2018

Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığına ataması yapılan memurlarla ilgili detaylar yayımlandı. Memur atamasına esas belgeler ve son başvuru tarihi için tıklayınız.

featured

3713 sayılı kanunun Ek 1 inci maddesi hükümleri gereğince, 27 Nisan 2018 tarihinde yapılan atama teklifi kurası sonuçlarına göre Devlet Personel Başkanlığı tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı teşkilatına yerleştirilen, şehit yakını, gazi ve gazi yakını adaylara ilişkin duyuru yayımlandı.

Her adayın aşağıda belirtilen belgeleri en geç 23 Mayıs 2018 tarihi mesai bitimine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı’nın aşağıdaki duyuru metninde yer alan adrese teslim etmesi gerekiyor.

Memur atamasına esas gerekli belgeler;  Form Dilekçe,  Devlet Personel Başkanlığı Atama Sonuç Belgesi, Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, Yerleşim Yeri Belgesi, Nüfus Cüzdanının onaylı fotokopisi,  Sağlık Raporu, 3 Mayıs 2018 tarihi veya sonrası itibariyle alınan Adli Sicil Belgesi, Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesinin onaylı örneği, 6 adet vesikalık fotoğraf, Mal Bildirimi belgesi istenmektedir.

Belgelere dair özel şartlar ve nasıl temin edileceğine dair bilgiler bulunmaktadır. Gerekli belgeler ve duyuru metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kültür Bakanlığına 3713 Sayılı Kanunla Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu! Mayıs 2018

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!