1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kültür ve Turizm Bakanlığı 140 Güvenlik Görevlisi Alımı Sözlü Sınav Duyurusu
Kültür ve Turizm Bakanlığı 140 Güvenlik Görevlisi Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

Kültür ve Turizm Bakanlığı 140 Güvenlik Görevlisi Alımı Sözlü Sınav Duyurusu

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2019 yılı memur alımları kapsamında 1240 Sürekli İşçi (Güvenlik Personeli) Çekiliş Sonuçları Duyurusu sonucu gerekli asil ve yedek adaylar açıklandı. 560 asil ve 560 yedek aday belli oldu.

A+A-

Kültür ve Turizm Bakanlığına 140 adet güvenlik görevlisi personel alımları kapsamında “Sürekli İşçi” kadrolarında, yapılacak sözlü sınav sonuçlarına göre, taşra teşkilatı birimlerinde koruma ve güvenlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla başvuranlardan sözlü sınava katılacakların belirlenmesi amacıyla noter huzurunda yapılan kura çekimi tamamlandı. Asil ve yedek listeler belli oldu.

560 ASİL ADAY SÖZLÜ SINAV KATILACAK

Sözlü sınav hizmet alanına ilişkin mesleki bilgi ve becerilerden, adayların yürütmekle yükümlü olacakları vazifelerdeki yetkinliklerini ölçmeye yönelik olarak yapılacaktır.

ASIL LİSTEDE YER ALAN ADAYLARDAN İSTENİLECEK BELGELER

a) Form Dilekçe,

b) Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği (Yurt dışında öğrenim görenler denklik belgelerini de ekleyeceklerdir.) (Diploma veya geçici mezuniyet belgelerinin fotokopileri aslının ibraz edilmesi kaydıyla ilgili görevli tarafından tasdik edilebilecektir.),

c) Özel Güvenlik Sertifikası noter tasdikli örneği (Silahlı) (Belgenin fotokopisi aslının ibraz edilmesi kaydıyla ilgili görevli tarafından tasdik edilebilecektir.)

ç) 18/10/2019 tarihi veya sonrası itibariyle alınan Adli Sicil Belgesi (E-Devlet kapısı üzerinden de alınabilir),

d) Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesinin onaylı örneği, (E-Devlet kapısı üzerinden de alınabilir) (Belgenin fotokopileri aslının ibraz edilmesi kaydıyla ilgili görevli tarafından tasdik edilebilecektir.)

e) Nüfus Cüzdanı fotokopisi.

f) Özgeçmiş çıktısı istenmektedir.

Asıl listede yer alan adayların, yukarıda belirtilen form dilekçe ve belgeleri “İşçi Blokları Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:50 Çankaya/ANKARA” adresinde bulunan Bakanlığımız Personel Dairesi Başkanlığına 04 Kasım 2019 tarihi mesai saati bitimine kadar elden veya posta yolu ile teslim etmesi gerekmektedir.

Duyuru ve asil, yedek listeler için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler