1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kürtün Belediyesi Kamu Personel Alacak Aralık 2018
Kürtün Belediyesi Kamu Personel Alacak Aralık 2018

Kürtün Belediyesi Kamu Personel Alacak Aralık 2018

Gümüşhane iline bağlı Kürtün Belediyesi kamu personel alımı yapıyor. Yapılacak olan alımın kadrosu İnşaat Mühendisi olarak belirtiliyor.

A+A-

Kürtün Belediyesi kamu personel alacak.Yapılacak olan daimi pozisyonunda olacak.İşte ilanın tüm detayları!!

Kamu personel alımına kimler başvuru yapabilecek? Kamu personel alımı Mühendis kadrosu ile alım yapılacağından ötürü adayın son okuduğu bölümüm Mühendislik fakültesinden mezun olması şartı aranıyor. Adayın 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) girmiş olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olması ve en az C sınıfı iş güvenliği uzman belgesine sahip olması aranan şartlar arasında yer alıyor.

Kamu personeli alımında adaylardan istenilen belgeler neler? Başvurmak isteyen adaylar Belediyenin internet sitesinden temin edecekleri başvuru formu ile beraber müracaat edecekler. Ayrıca; kimlik fotokopisi, Mezuniyet belgesinin aslı, KPSS Sonuç Belgesi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf, İş güvenliği uzmanı belgesi, Sürücü belgesi adaylardan istenilen belgeler arasında yer alıyor.

Adaylar istenilen evraklarla beraber, 17 Aralık 2018 ve 21 Aralık 2018 gününe kadar Belediyenin yazı işleri müdürlüğüne şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecekler. Sözlü sınavla işe alınacak personele 24 Aralık 2018 tarihinde Kürtün Belediyesinin resmi internet adresi üzerinden ilan edilecek. Kürtün Belediyesi Kamu Personel Alım İlanı için Belediyenin resmi web sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler