Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Baklava Jestiyle Başladı

Manisa Genç Memur-Sen Manisa İl Temsilciliğinin organizasyonuyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mehmet Akif İnan Kurumlar arası Futbol Turnuvası, Celal...

56441
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa Genç Memur-Sen Manisa İl Temsilciliğinin organizasyonuyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mehmet Akif İnan Kurumlar arası Futbol Turnuvası, Celal Bayar Üniversite Hastanesi-3 takımı ile 112 Acil Servis ekipleri arasında oynanan maç ile başladı.

Manisa Genç Memur-Sen Manisa İl Temsilciliğinin organizasyonuyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Mehmet Akif İnan Kurumlar arası Futbol Turnuvası başladı. 22 kurumun katıldığı turnuvanın açılış maçı Celal Bayar Üniversite Hastanesi-3 takımı ile 112 Acil Servis ekipleri arasında yapıldı. Maçın santrasını Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mesut Öner ile Manisa Genç Memur-Sen Başkanı Orhan Güzel ve Sağlık- Sen İl Başkanı Mustafa Irgatoğlu yaptı. Öte yandan Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi turnuvanın başlangıcında jest yaparak her iki takıma da baklava ikram etti.

Açılış maçı, rakibini 5-4 mağlup eden Celal Bayar Üniversite Hastanesi-3 takımının üstünlüğü ile tamamlanırken, gecenin diğer maçları YDA (Manisa Şehir Hastanesi) ile Tarım Orman, PTT Dağıtım ile Şehzadeler Müftülüğü arasında oynandı. YDA, Tarım Orman takımını 10-1, PTT Dağıtım ise Şehzadeler Müftülüğünü 10-3 mağlup etmeyi başardı.

Turnuva ile kurumlar arasında kaynaşma ve pekiştirmeyi amaçladıklarını kaydeden Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mesut Öner, turnuvanın kardeşlik içerisinde oynanması için takımlara birlik ve beraberlik çağrısında bulundu, turnuvanın hayırlar getirmesini temenni etti.

Manisa Genç Memur-Sen Başkanı Orhan Güzel de, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi. Sporun kardeşlik, birlik ve beraberlik olduğunu turnuva aracılığıyla tüm futbolseverlere göstermeyi hedeflediklerini ve bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Baklava Jestiyle Başladı

İhlas Haber Ajansı İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!