1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kuveyt Türk Personel Alımı Yapacak Ekim 2017
Kuveyt Türk Personel Alımı Yapacak Ekim 2017

Kuveyt Türk Personel Alımı Yapacak Ekim 2017

Kuveyt Türk lisans mezunu ile üniversitelerin 3. ve 4. Sınıf öğrencileri arasından personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular, mezuniyet bölümleri ve tüm detaylar için tıklayınız.

A+A-

Kuveyt Türk 2017 yılı Ekim ayı itibarıyla başvuruları devam eden lisans mezunu personel alımlarını sizler için derledik. Ayrıca üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri için de bankada kampüs uygulaması ile öğrencilere fırsatlar  sunan Kuveyt Türk'ün ilanlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Şu an bulunan açık pozisyonlar şu şekildedir:

 

Lisans mezunu Endüstri veya İşletme Mühendisi, Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı, Bilgi Sistemleri Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş Yardımcısı, İk Uygulamaları ve İş Geliştirme Uzman Yardımcısı, Süreç Geliştirme Uzman Yardımcısı alımı, engelli personel alımı gerçekleştirilerek. Ayrıca bankada kampüs uygulaması ile 14 ilde 3. ve 4. sınıf öğrencilerinden personel alımı yapılacak.

 

Endüstri/İşletme Mühendisi alımı kapsamında Genel Müdürlük departmanlarında mühendislik temel yetkinlikleri ile iş görülmesi gereken bölümlerimize Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği mezunu personel istihdam edilecektir.

 

Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı alımı için Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezun personel istihdamı yapılacak. Ayrıca Bilgi Sistemleri Müfettiş Yardımcısı alımı için de Mühendislik fakültelerinin, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ile Sistem Mühendisliği bölümü mezuniyeti aranıyor.

 

Müfettiş Yardımcısı alımı için İşletme, İktisat (Ekonomi),Bankacılık, Finans, Muhasebe, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Hukuk, İstatistik, Ekonometri ve Matematik fakülte/bölüm/programları ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin bankacılık mesleği ile ilgili olan diğer bölümleri ve Mühendislik fakültelerinin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Finans Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği ile Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

 

Bankada Kampüs ile Elazığ, Trabzon, Erzincan, Kahramanmaraş, Hatay, İstanbul, Gümüşhane, Ordu, Samsun,Şanlıurfa, Mersin, Gaziantep Adana Kayseri, İstanbul illerinde üniversitelerin örgün öğretim veren lisans bölümlerinde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi alımı yapılacak. Bölüm olarak İİBF, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümleri isteniyor.

 

İk Uygulamaları ve İş Geliştirme Uzman Yardımcısı alımı için Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinin örgün öğretim yapan, 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik (İşletme ve Endüstri) fakültelerinden mezun isteniyor. Ayrıca Süreç Geliştirme Uzman Yardımcısı alımı için de üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezunları başvuru yapabilir.

 

Bknz: KuveytTürk ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.