Kuveyt Türk personel alımı yapıyor

Kuveyt Türk personel alım başvuruları başladı. Kuvet Türk Bankası personel alım ilanına üniversite öğrencileri ve lisans mezunları başvuruda bulunabilirler.

23418
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Köklü Bankacılık deneyimi ile Türkiye de birçok ilde hizmet veren Kuveyt Türk Bankası personel alımı yapacak. Farklı güncel pozisyonlar bulunuyor. Kuveyt Türk personel alımlarını Zonguldak, Osmaniye, Bursa, Mersin, Bartın, Manisa, Mardin, Denizli, İzmir, Isparta, İstanbul, Muğla, Çorlu illeri için gerçekleştirilecek. Kuveyt Türk personel alım ilan detayları haberimizde yer alıyor.

Kuveyt Türk personel alım ilanına üniversitelerin 3 ya da 4. Sınıf öğrencileri ile lisans mezunu adayları başvuruda bulunabilirler. Kuvet Türk personellerinin çalışma saatleri 8:30 ile 17:30 arasında olduğu belirtiliyor.  Kuveyt Türk personel alım ilanlarında her pozisyon için farklı nitelikler aranıyor. Türkiye’nin farklı illeri için açık pozisyonlar mevcut iken, genel pozisyonlara da başvuru sağlanabiliyor.

Şube ve personel sayısında son yılların en hızlı büyüyen bankası olan Kuveyt Türk, 300’ün üzerinde şubeye sahip. Kuveyt Türk personel alım ilanına başvurular Kuveyt Türk’ün katıl bize internet adresi üzerinden yada iş bulma sitesi olan kariyer net üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru yapmak için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!